Střešní produkty

  • Tyvek® Solid

    Vysoce difuzní kontaktní pojistně hydroizolační membrána pro šikmé střechy, kterou lze pokládat na krokve, tepelnou izolaci nebo přímo na bednění. Jedná se o osvědčený produkt od předního světového výrobce. Nadstandartní tloušťka funkční vrstvy 220µm Vám přináší záruku kvality a dlouholeté funkčnosti ve Vaší střeše. Spousta lidí ocení snadnou manipulaci s materiálem, kde role má hmotnost pouhých 6 kg.

  • Tyvek® Supro Plus Tape

    Extrémně odolná vysoce difuzní kontaktní pojistně hydroizolační membrána pro šikmé střechy, kterou lze pokládat na krokve, tepelnou izolaci nebo přímo na bednění. Rovněž jí lze použit pro tzv. "vodotěsné podstřeší" tedy 3. stupeň třídy A pojistné hydroizolace. Jedná se o špičkový produkt od předního světového výrobce. Často bývá tato membrána nazývána "mercedesem" mezi difuzními fóliemi. Nadstandartní tloušťka funkční vrstvy 220µm laminovaná další vstvou spunbondu Vám přináší skutečnou jistotu pro ty nenáročnější aplikace.

  • Tyvek® Metal Plus Tape

    Vysoce difuzní kontaktní pojistně hydroizolační membrána pro falcované plechové šikmé střechy. Jedná se o specielní produkt pro separaci plechových krytin se stojatou drážkou. Rovněž napomáhá snižovat hluk při padajícím dešti či kroupách. Je vyroben na bázi materiálu Tyvek® Supro, kde je navíc přidána polypropylenová rohož zajišťující separaci. Jedná se o nejkvalitnější produkt, jaký lze pořídit pod plechovou krytinu.